Dönüşüm Takibi

Adnimo.com üzerinden verdiğiniz reklamların size üyelik - satış - form doldurma şeklinde geri dönüşlerini ve kar/zarar durumunuzu dönüşüm sistemi ile takip edebilirsiniz. Dönüşüm sistemini kullanmanız reklamlarınızı doğru kitleye ulaştırabilmemiz açısından çok önemlidir.

Dönüşüm sisteminden gelen verileri kullanarak size daha çok dönüşüm sağlayan reklam alanlarında reklamlarınızın daha öncelikli çıkmasını sağlıyoruz. Reklamlarınızın en doğru şekilde yayınlanması için reklamınızı oluşturduktan sonra ilk işiniz dönüşüm kurulumunu sağlamak olmalıdır.

Sistem üzerinden 2 yöntemle dönüşüm takibi yapabilirsiniz.

Tracking Pixel : En yoğun kullanılan dönüşüm takip türüdür. Bu metodda size vereceğimiz kodu reklam verirken hedeflediğiniz işlemin onay sayfasına koymanız gereklidir. Örneğin ürün satışı yapıyorsanız, müşterileriniz siparişi verdikten sonra karşısına gelen siparişiniz alınmıştır uyarısı ile birlikte yerleştirmeniz gereklidir.

Server2server : Bu dönüşüm takip türünde reklam linkinizin sonuna {trackid} değişkenini eklemeniz ve dönüşüm gerçekleştikten sonra bu değeri size özel link ile bize iletmeniz gereklidir.

Dönüşüm takibiyle ilgili müşteri hizmetlerimizden her zaman destek alabilirsiniz.