HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Adnimo.com reklam sektöründeki 10 yıllık tecrübenin sonucu ortaya çıkan, alanında Türkiye’nin ilk ve tek projesi olma özelliğini taşıyan bir reklam platformudur. Bugüne kadar reklam verenlerine sağladığı yüksek geri dönüş ve yayıncılarına sağladığı yüksek kazanç sayesinde yüzlerce üyesi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Platform üzerinden sizde reklam vererek müşterilerinize en hızlı şekilde ulaşabilir veya web sitelerinize adnimo.com reklam kodlarını yerleştirerek en yüksek geliri elde edebilirsiniz.

Adnimo.com aynı anda sağladığı reklam alma ve reklam verme özellikleri ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Alanında ilk olan bu özellik ile reklam verenlerin tek tek web sitesi sahiplerine ulaşma gerekliliğini, web sitesi sahiplerinin ise reklam veren arama ve doğru fiyata anlaşma yapma mecburiyetini ortadan kaldırmıştır.

Adnimo.com bünyesinde bulunan ülke, cihaz türü, işletim sistemi, browser, servis sağlayıcı gibi reklam hedefleme teknolojileri ile reklam verenler tüm alanı haftalık kiralamak yerine sadece işine yarayan trafiği satın alabilirken, web sitesi sahipleri ise aynı reklam alanında en doğru reklamların çıkması ile en yüksek geliri elde etmeye başlamışlardır.

Yazılımı kendi ekibi tarafından geliştirilen ve 2015 yılının son aylarında beta olarak yayıncı ve reklam veren kabulüne başlayan adnimo.com’un hedefi yayıncılarına ve reklam verenlerine en kaliteli hizmeti en güvenli şekilde sunarak alanında dünyanın en büyük reklam networkleri arasına girmektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Sektörüne liderlik eden, rakiplerine ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan seçkin bir reklam şirketi olmak.

Misyonumuz

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz kategorilerde; yayıncılarımızın en yüksek geliri, reklam verenlerimizin ise en yüksek geri dönüşü dünya standartlarında elde etmesini sağlamak.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık, Şeffaflık, Güvenilirlik, Güvenilirlik, Yüksek Teknoloji